Si të gjeni kostumin e përsosur? Udhëzuesi i plotë

Si të gjeni kostumin e përsosur? Udhëzuesi i plotë [Shqiptar]

Si të gjeni kostumin e përsosur? Udhëzuesi i plotë

Dy mijë dollarë për një kostum? A është e vërtetë që je çmendur? Nuk kam ato lloj parash për të shpenzuar në një kostum! Me të vërtetë, unë jam shumë i vetëdijshëm për cilësinë dhe faktin që kjo sigurisht që është e justifikuar, pavarësisht nga çdo qindarkë. Nuk mund të legjitimoj të shpenzoj kaq shumë për një copë veshje. Mirësi ... gjithsesi, do të dëshiroja patjetër të kisha një Armani.

Sigurohuni që nëse bashkoheni në vërejtjet e mësipërme, nuk jeni i vetmi. Specialistë të panumërt do të donin të kishin veshje ekstravagante, por plani i tyre financiar nuk i merr parasysh ato. shampanjë shijet në një plan të shpenzimeve të birrës ... kuptohet! Ekziston një mënyrë për të marrë të paktën një nga këto kombinime pa ju kushtuar. Nëse mund të merrni një me një çmim midis 15 dhe 300 dollarë, nuk u vodh, në rregull? Browse.

Përkufizime rreth asaj që e bën ndryshimin e veshjes së një burri një "planifikues". Përkufizimi i një tregtari eBay është "çdo markë e kombinuar e përdorur që ka shitur në shitje në internet me 300 dollarë ose më shumë". Përkufizimi është: "Shihni veten tuaj". Përfundoni një analizë të plotë të shitjeve të përfunduara për VESHT ​​M MENAJ, renditni kostot në rend ngjitje dhe shihni cilat marka shfaqen më shumë se një herë. "

Këtu janë disa nga markat me emrin "arkitektë": Acquaviva, Barberini, Baroni, Belvedere, Brioni, Canali, Charvet, David Eden, Dolce dhe Gabbana, Enrico Venturi, Ermenegildo Zegna, Fendi, Gene Meyer, Gianni Manzoni, Gionfriddo, Giorgio Armani , Gucci, Hugo Boss, Leonardo Valenti, Luciano Carreli, Natazzi, Nino Bertini, Otello, Prada, Rossetti, Trussardi dhe Versace.

Ku do të zbuloni këto kostume? Nëse duhet të paguani më pak se 20 dollarë, duhet të filloni të konkurroni në të gjitha dyqanet e mrekullueshme. Në të vërtetë, ju do të jeni të sigurt për t'i zbuluar ato atje, çfarëdo qëllimi. Nëse paguani pak më shumë, duhet të provoni të përdorni eBay.

Në rast se vendosni të ndjekni padinë tuaj, këtu janë disa këshilla për dyqanet e kursimeve. Mos prisni që këto kostume arkitektura të krijuara bukur të ju kërcejnë. Gjithashtu, mos prisni të gjeni një ngarkesë të plotë në anije. Reallyshtë me të vërtetë çështje ndjekjeje e pasurisë.

Dyqanet Thrift, marrëveshjet e shtëpive, shitjet e magazinimit dhe ofertat e strehimit automatik do të jenë vendi juaj më i mirë i gjuetisë. Për të mos dekurajuar, megjithatë, nuk do të jetë e jashtëzakonshme të hidhni një sy në më shumë se 100 kostume, derisa të zbuloni një "shkëlqyeshëm". Për fat të mirë, pasi të keni shtuar një pjesë të vogël në repertorin tuaj, ju me siguri do të lëvizni nëpër një shumëllojshmëri të kostumeve në minuta. Ju ndoshta do të gjeni shpejt, thjesht nga pamja dhe ndjenja e veshjes, cilat nga ato janë të një cilësie. Merrni me vete listën tuaj të "krijuesve" dhe njiheni me markat që ju nevojiten.

Tregimi: Ju ndoshta do t'ju duhet një qark dyqanesh të vështirë prej rreth 10 deri në 12 sekonda që do të vizitoni, në interes të klientëve. Nëse jeni magjepsur nga misioni, blini të paktën një herë në javë në çdo rreth! Përpjekjet tuaja përfundimisht do të shlyhen. Nëse doni të kaloni më shumë kohë duke kërkuar një kostum, provoni eBay.

Shfrytëzoni sa më shumë veshjet tuaja të reja origjinale!

Si të gjeni kostumin e përsosur? Udhëzuesi i plotë
Si të gjeni kostumin e përsosur? Udhëzuesi i plotë

Artikuj të ngjashëm


koments (0)

Lini një koment